previous arrow
next arrow
Slider
 
 
 

Nie jesteśmy zwykłą firmą świadczącą usługi geodezyjne z siedzibą pod Poznaniem. Geodezja jest nie tylko naszym zawodem, ale też pasją, którą cały czas rozwijamy.

Możesz nam zaufać w przypadku obsługi inwestycji – m.in. w zakresie inwentaryzacji zabytków, linii technologicznych, urządzeń infrastruktury nadziemnej i podziemnej. Oprócz tego zajmujemy się wytyczaniem granic działek oraz budynków, sporządzaniem map, a więc rozwiązywaniem codziennych problemów pomiarowych. Szukamy przede wszystkim nowych, niecodziennych wyzwań, których nie podejmują się inne firmy. Sprostanie wyznaczonym celom przynosi nam olbrzymią satysfakcję i gwarantuje niezbędny rozwój. Współpraca z firmą Pro-Scan to same korzyści!

WYKONUJEMY

  • pomiary sytuacyjno-wysokościowe,
  • geodezyjną obsługę inwestycji,
  • pomiary inwentaryzacyjne w tym w 3D – np. linii technologicznych, zabytków,
  • kontrolę i pomiar odkształceń oraz konstrukcji inżynierskich,
  • mierzenie hałd węgla, kruszywa, żwiru, drewna,
  • obliczanie objętości mas ziemnych poprzez modelowanie 3D.

Niezależnie od rodzaju czy wielkości wykonywanych prac zawsze podchodzimy do nich w sposób profesjonalny, rzetelny i solidny.

W momencie podpisania umowy nasi Klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny, przeprowadzenie wszystkich pomiarów przez doświadczonych geodetów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń pomiarowych (m.in. metodą laser scanning umożliwiającą skanowanie w 3D), a także przygotowanie dokumentów z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.