previous arrow
next arrow
Slider
 
 
 

Skanowanie laserowe 3D

Scanning 3D obiektów przemysłowych, kamienic mieszkalnych oraz inwentaryzacje zabytków to główne obszary działalności naszej firmy. Lokalizacja w centrum Wielkopolski niedaleko Poznania pozwala nam bezproblemowo realizować zlecenia w największych miastach w kraju takich jak m.in.: SzczecinGdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Zielona Góra, Rzeszów czy Warszawa. Ponadto na życzenie Klientów skaning laserowy 3D oraz inwentaryzacje wykonujemy również na terenie Niemiec oraz innych krajów w całej Europie.

Inwentaryzacje

Specjalizujemy się w inwentaryzacjach budowlanych oraz inwentaryzacjach architektonicznych. Wierne odwzorowanie pomierzonych obiektów oraz ich modelowanie 3D jest możliwe dzięki użyciu dokładnego skanera firmy FARO.

Wykonujemy rzuty i przekroje płaskie 2D, ortoobrazy, zdjęcia panoramiczne, modele 3D.

Modelowanie 3D BIM

Skanowanie laserowe 3D pozwala nam na pozyskanie dokładnych danych o obiektach, wykonanie szczegółowej chmury punktów i w dalszym etapie modelowanie chmury punktów, które umożliwia stworzenie precyzyjnych, trójwymiarowych modeli 3Dwizualizacji obiektów 3D.

Pro-Scan tworzą specjaliści z zakresu inżynierii odwrotnej oraz konstruktorzy i projektanci co powoduje, że wykonujemy zaawansowane modele 3D budynków, obiektów przemysłowych, urządzeń i linii produkcyjnych. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zastosowaniu nowoczesnych technologii w dziedzinie BIM zyskaliśmy wielu Klientów nie tylko z Poznania ale także z innych części Polski.

Nasze duże zaangażowanie, doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że każde zlecenie realizujemy na najwyższym poziomie. Zależy nam na satysfakcji Klientów i jak najlepszej obsłudze. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Pro-Scan z okolic Poznania.

Skaning laserowy, inwentaryzacje 3D oraz BIM – Pro-Scan z okolic Poznania