previous arrow
next arrow
Slider
 
 
 

Skanowanie 3D obiektów przemysłowych oraz inwentaryzacje zabytków to główne obszary działalności naszej firmy Pro-Scan mieszczącej się niedaleko Poznania. Lokalizacja w centrum Wielkopolski pozwala nam bezproblemowo realizować zlecenia w największych miastach w kraju takich jak m.in.: Szczecin, Wrocław, Gdańsk czy Warszawa. Ponadto na życzenie Klientów skaning laserowy 3D wykonujemy również na terenie Niemiec.

Inwentaryzacja

Nasze portfolio obejmuje wykonanie inwentaryzacji elewacji, linii technologicznych, kamienic oraz zabytków w takich miastach jak m.in. Szczecin, Warszawa czy Wrocław. Wierne odwzorowanie obiektów i modelowanie 3D jest możliwe dzięki użyciu dokładnego skanera. Nasze w pełni profesjonalne podejście, duże zaangażowanie oraz wiedza sprawiają, że każde zlecenie realizujemy na najwyższym poziomie. Zależy nam na satysfakcji Klientów i jak najlepszej obsłudze. Zachęcamy do skorzystania z usług geodezyjnych Pro-Scan z okolic Poznania.

Modelowanie 3D

Oprócz świadczenia usług geodezyjnych w standardowym zakresie typu: pomiary sytuacyjno-wysokościowe, wytyczanie granic działek czy dokumentacja 3D, podejmujemy się także trudnych wyzwań. Skanowanie laserowe pozwala nam na uzyskanie dokładnych danych o obiektach, a modelowanie chmury punktów umożliwia stworzenie precyzyjnych, trójwymiarowych modeli i wizualizacji obiektów 3D. Pro-Scan tworzą specjaliści z zakresu inżynierii odwrotnej, co powoduje, że wykonujemy zaawansowane modele budynków 3D. Dzięki profesjonalnemu podejściu i stosowaniu nowoczesnych technologii w dziedzinie geodezji zyskaliśmy wielu Klientów nie tylko z Poznania, ale także z innych części Polski.

Skaning laserowy, usługi geodezyjne i inwentaryzacje 3D – Pro-Scan z okolic Poznania