previous arrow
next arrow
Slider
 
 
 

Profesjonalne inwentaryzacje 3D wnętrz, elewacji i zabytków – PRO-SCAN Poznań

Podstawowym założeniem wykonywania inwentaryzacji 3D jest wierne odwzorowanie modeli budynków oraz innych konstrukcji. Wizualizacja obiektów dzięki zastosowaniu technologii 3D pozwala między innymi na szczegółowe poznanie geometrii czy kąta padania światła. Użycie precyzyjnego skanera pozwala na modelowanie 3D, które jest najbardziej zaawansowanym technologicznie, a przy tym najdokładniejszym i najszybszym rozwiązaniem pozwalających na otrzymanie danych dotyczących danej budowli, urządzeń czy powierzchni.

Wszystkie zlecenia z zakresu skanowania 3D w ramach szeroko rozumianej geodezji realizujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu. Uzyskane materiały następnie przechodzą obróbkę w programach z serii CAD pozwalających na techniczne projektowanie wspomagane komputerowo.

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość i zadowolenie Klienta. Dbamy o to, aby działać zgodnie z obowiązującymi normami. Chętnie nawiązujemy długofalowe partnerstwa biznesowe – skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Skanowanie laserowe w realizacji dokumentacji 3D znajduje swoje zastosowanie na wielu płaszczyznach. Za jego główną zaletę uważa się możliwość poznania faktycznego stanu budynku. Znalezienie wszelkich uchybień czy występujących, np. przez działanie czasu, uszczerbków architektonicznych jest kluczowe w planowaniu każdej renowacji lub remontu.

W branży usług geodezyjnych w Poznaniu przy każdym zleceniu pracujemy na miano lokalnych liderów. W portfolio PRO-SCAN znajduje się inwentaryzacja 3D wnętrz czy elewacji (wykonywaliśmy ją między innymi w Poznaniu, Szczecinie czy Wrocławiu) – sprawdź nasze referencje. Ponadto przeprowadzamy profesjonalną inwentaryzację linii technologicznych (niezbędną na przykład w przypadku chęci uzyskania cyfrowej wersji modeli sprzętu czy urządzeń w fabryce bądź magazynie). Ponadto na życzenie Klientów podejmujemy się inwentaryzacji zabytków.